Välkommen att kontakta oss på StädBolaget!

Fredrik Lindeberg

Grundare av StädBolaget

Jag tar gärna ett samtal med
dig och berättar mer
om våra tjänster.

En del av våra medarbetare på StädBolaget

Emma Jakobsson

Försäljning

+46 31 723 08 08
emma@stadbolaget.net

Sean Garrett

Vvd & Försäljning

Fredrik Lindeberg

VD & Försäljning

+46 31 723 08 06
fredrik@stadbolaget.net

Martin Siggelin

Driftchef

+46 31 723 08 19
martin@stadbolaget.net

Anna Stina Todelius

Driftschef & Ansv. Spec.

+46 31 723 08 01
anna-stina@stadbolaget.net

Jeanette Köhl

Teamledare

+46 31 723 08 13
jeanette@stadbolaget.net

Nela Nour

Teamledare

+46 31 723 08 09
nela@stadbolaget.net

Caroline Zietara

Teamledare Hemservice

+46 31 723 08 07
caroline@stadbolaget.net

Ioannis Giannakakis

Teamledare

+46 31 723 08 05
ioannis@stadbolaget.net

Michael Nilsson

Lageransvarig

+46 31 723 08 11
michael@stadbolaget.net

Grazyna Mankowska

TEAMLEDARE

+46 31-723 08 16
grazyna@stadbolaget.net

Marie Braun

TEAMLEDARE

+46 31 723 08 17
marie.b@stadbolaget.net

Marie Versén

Teamledare

+46 31 723 08 04
marie@stadbolaget.net

Madelene Karlsson

TEAMLEDARE

+46 31 723 08 15
madde@stadbolaget.net

Madeleine Lindeberg

Ledningsgr./HR Specialist

+46 31 723 08 14
madeleine@stadbolaget.net

Thelma Infante

Ledningsgr./Ekonomi

+46 31 723 08 10
thelma@stadbolaget.net

Kontakta oss!

Tveka inte att höra av dig, på det sätt som passar dig bäst! Ring, maila eller fyll i kontaktformuläret så hör vi av oss.

Tveka inte att höra av dig, på det sätt som passar dig bäst! 

Ring, maila eller fyll i kontakt
formuläret så hör vi av oss.

Vi hörs snart!

Hulda Lindgrens gata 6A, 421 31 Västra Frölunda

Kontakta StädBolaget

Vad vill du ha hjälp med?
Företagsstädning, Butiksstädning, Byggstädnng, Trappstädning, Golvvård, Entrémattor, Kaffe på jobbet, Växter, Fruktkorg, Hemstädning, Storstädning, Fönsterputs, Flyttstädning mm.